ИСТОРИЯ ИНТЕРЕСНАЯ

хочу сюда!
 

Ксения

38 лет, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 40-45 лет

К моей заметке "Крещение Великой Киевской Руси - правда и вымысел - НОВЫЕ ФАКТЫ!"
http://blog.i.ua/user/295100/972019/

Комментарии

19.06.12, 11:03

Історя написана з "чистого листка". Виявляється що написане якщо не можа "вирубить топором" то спалити можна точно.

  29.06.12, 13:00Ответ на 1 от Левус

  Історя написана з "чистого листка". Виявляється що написане якщо не можа "вирубить топором" то спалити можна точно.Спалити можна - але далеко НЕ ВСЕ!
  Хоч а КОГАН син РАББІ Володмир Кроваве Сонечко у 996 році знищив "Докладний Літописний Звіт Слов'янської Історії Русів", і встановив ЗАБОРОНУ на історію ДО ЮДО-Християнізації (тобто просто закрив НАШУ історію!) - але знищено далеко НЕ ВСЕ, і вже точно НЕ ВСІХ ВОЛХВІВ ВИРІЗАЛИ!!!
  І тому саме вони зараз відроджують давенні таємниці Історії РУСІВ!

   39.06.12, 14:07Ответ на 2 от Богдан Ляшко

   Намагаюся відчути те, що було закритим протягом віків, але досить складно розібратися у хаотичному потоці. Дуже хочеться почути Правду.

    49.06.12, 16:20Ответ на 3 от Левус

    Намагаюся відчути те, що було закритим протягом віків, але досить складно розібратися у хаотичному потоці. Дуже хочеться почути Правду.То так... Щоб знайти зернятко істини - сьогодня треба перерити центнер полови...
    А якщо врахувати, що хоч Юдо-Христіянські, хоч "рідновірські" організації В ОСНОВНОМУ очолюють "богообрані" - то ВІД НИХ тяжко вирвати ПРАВДУ, але трапляється, що вони ПРОГОВОРЮЮТЬСЯ!

     59.06.12, 16:50Ответ на 4 от Богдан Ляшко

     ВІД НИХ тяжко вирвати ПРАВДУ, але трапляється, що вони ПРОГОВОРЮЮТЬСЯ! Частково прочитав Силенкову "Мага Віру". Багато цікавого тільки залишається сприймати на віру, бо перевіряти викладене не маю можливості.

      69.06.12, 17:01Ответ на 5 от Левус

      ВІД НИХ тяжко вирвати ПРАВДУ, але трапляється, що вони ПРОГОВОРЮЮТЬСЯ! Частково прочитав Силенкову "Мага Віру". Багато цікавого тільки залишається сприймати на віру, бо перевіряти викладене не маю можливості.Не читав такого...
      Зато в мене викладено www.bogdan.lg.ua/jazychniki.rar
      - Прозоров_Язычники крещёной Руси та
      - ПРОЗОРОВ_БЫЛЬ ПРО ИНОКА ПЕРЕСВЕТА.
      В першій книжці - саме про ПОЧАТОК ЮДО-Християнізаціі, про когана Володимира,і про те, ЧОМУ його РОЗТЕРЗАНЕ ПО КІСТОЧКАМ ТІЛО "хоронили" завернутим у килим, а ВИНОСИЛИ З ХАТИ - ЧЕРЕЗ ПРОЛОМ в стіні хати і пролом у мурі!
      А друга книга - як ЮДО-Церква "ПРИМАЗАЛАСЬ" до подвигів воїнів-ВЕДИЧНИКІВ!

       79.06.12, 18:11Ответ на 6 от Богдан Ляшко

       викладено www.bogdan.lg.ua/jazychniki.rar
       - Прозоров_Язычники крещёной Руси та
       - ПРОЗОРОВ_БЫЛЬ ПРО ИНОКА ПЕРЕСВЕТА.
       В першій книжці - саме про ПОЧАТОК ЮДО-Християнізаціі, про когана Володимира,і про те, ЧОМУ його РОЗТЕРЗАНЕ ПО КІСТОЧКАМ ТІЛО "хоронили" завернутим у килим, а ВИНОСИЛИ З ХАТИ - ЧЕРЕЗ ПРОЛОМ в стіні хати і пролом у мурі!
       А друга книга - як ЮДО-Церква "ПРИМАЗАЛАСЬ" до подвигів воїнів-ВЕДИЧНИКІВ!
       Дякую, скачав архів, прочитаю. http://rozum.info/load/9-1-0-23 це посилка на форум з "МАГА ВІРА" теж можна скачати.

        85.05.13, 11:01

         928.09.13, 11:39

          1026.12.16, 00:32

          Чтобы восстановить историю, надо искать и читать первоисточники. Доступ к ним закрыт. Многие пропали и сожжены. Татаро-монгольского ига действительно не было. Татарское было,монгольского никак. Не могли пройти монголы, через тайгу и горы. слишком огромное расстояние и не проходимая тайга.
          Татары, переселенцы жившие в Крыму и МОГОЛЫ, их называли варварами, еврейские племена, которые жили за счет набегов и разорения местных оседлых скотоводов и поселян.
          В инете сейчас очень много фейка, нельзя всему так доверительно относиться.
          В 90-е годы, один из рос. математиков (забыла его фамилию) запустил в комп. программу историю Киевской Руси, а затем и западную историю. По датам очень многие события не совпадали или возникли огромные пробелы в 100 и более лет.

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая