Іноземні Кліпи

хочу сюда!
 

Оксана

47 лет, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 45-55 лет

Hilary Duff - So Yesterday (2003) / Гіларі Дафф - Так Учора (2003)

Назва: Гіларі Дафф - Так Учора
Жанр: Поп-Рок, Тин-Поп
Країна: США
Сајти: http://www.hilaryduff.com/, http://uk.wikipedia.org/wiki/Гіларі_Дафф
Рік: 2003

Опис: «Гіларі Ергард Дафф - Так Учора» є фајниј американськиј кліп!

Тривалість: 00:03:43

Каналы: Чоботи На Рипах, Hilary Duff Interclub

Комментарии

Гость: НВА

19.06.11, 19:49

Мені теж кліп сподобався. Класний і по-своєму прикольний! Хіларі взагалі молодчинка! . А найбільше мені подобається, коли вона грає у фільмах. Вона безподобна.

  210.06.11, 15:10Ответ на 1 от Гость: НВА

  Дуже дякую за гарні слова! Мені подобається перебіг ваших яскравих, слушних думок. Ніхто не зміг би сказати точніше і краще за вас, мем! І аби я мав нагоду сказати що-небудь про Гіларі, то просто повторив би панни слова.

   Гость: НВА

   316.06.11, 21:39Ответ на 2 от нік повинен

   А ще в неї дуже гарні вокальні дані. Обожнюю, коли вона у фільмах грає на музичних інструментах та співає, якщо ще й акапельно..! В неї справжній талант! Молодець! Хіларі, ти - найкраща! Продовжуй в тому ж дусі!

    418.06.11, 10:50Ответ на 3 от Гость: НВА

    Для мене завше велика честь і втіха бачити ваші коментарі, панночко. Дякую красно!
    Можливо у світі є дівчата і більш привабливі за Гіларі — того не відаю, але вона ма свіј вид, вид людини сильної, невибагливої і доброї. Такі дівчата створені не для скороминучих захоплень, їх не мо' ображати, вони потребують і заслуговують абсолютної відданості.
    Коли бачиш її на екрані ТБ, то знаєш наперед, що фільм буде без різних страхіть, монстрів, убивств тощо, де морально відпочиваєш. До того ж вона грає розкуто, з привабливим голосом, посмішкою, неповторними мигами та емоціями. Фільми за її участю мо' переглядати багаторазово і вони ніколи не набридають.

     Гость: НВА

     519.06.11, 13:04Ответ на 4 от нік повинен

     Не можу з вами не погодитись, але все ж таки є один фільм з її участю, який мені не дуже подобається. Його назва "Игра по крупному". Тут роль для Хілірі не дуже вдало підібрана. Насправді вона не така і тому ця роль їй не підходить. А в основному, все супер! А як вам її кліп на пісню Fly? По-моєму круто! А ви як вважаєте?

      620.06.11, 11:30Ответ на 5 от Гость: НВА

      Я не бачив того фільма, прошу панну, мабуть через те, що не було українського перекладу до нього. А загалом, вперше я побачив Гіларку у фільмі «Кадет Келлі». Це мабуть најліпшиј її фільм. Кращу акторку на тој фільм годі було ј шукати. Вона грала свою роль (на 12 балів) зі захватом, кумедно пустувала. Пам'ятається її крилатиј вислів «Я не люблю загонів, я — індивідуалістка»! Блискуче зіграниј фільм «Історія Попелюшки» також дуже сподобався, як і решта фільмів. А щодо кліпу «Fly», то він мабуть шаленно дорогиј. Тут ваші слова збігаються з моїми думками: «Класниј і по-своєму шпильниј!».

       Гость: НВА

       720.06.11, 11:41Ответ на 6 от нік повинен

       А як на мене, найкращий її фільм ще може бути "Возвысь свой голос". Він мені дуже подобається. Та і "Кадет Келлі" класний.

        821.06.11, 11:00Ответ на 7 от Гость: НВА

        Анітрохи не маю сумніву щодо рації ваших слів. Я не можу ся похвалити такою обізнаністю, як панянка, до того ж трохи кульгаю на пам'ять. Та перша панни фраза пролунала надзвичајно цікаво і вельми принадно! Спробую відшукати цю стрічку. Якщо најду українською, то неодмінно перегляну.

         Гость: НВА

         921.06.11, 12:00Ответ на 8 от нік повинен

         На українській мові, на жаль, цього фільму я ще не бачила. Та я навіть не впевнена, що така версія існує.

          1022.06.11, 11:30Ответ на 9 от Гость: НВА

          На підставі всього «почутого» мною, ясна панночко, можу зробити один висновок: я не побачу принајмні најближчим часом того кіна, що ви мені пропонуєте. Це так прикро. Залишається тільки чекати від компаніј-кінопрокатників на переклад. Ви безперечно помітили, що в цьому випадку сподівання на успіх најближчим часом невелике. Натомість маю два фільми з Г. Дафф українською — «Оптом Дешевше» та «Реальні Дівчата». Тож, як казав п. Кравчук: «Маємо те, що маємо!».

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая