Легендарні матчі

хочу сюди!

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Фрагменти одного з найкращих матчів Динамо К в історії. Видатна гра і воля до перемоги Віктора Леоненка та його партнерів.

Коментарі

124.12.11, 02:55

Також пам'ятаю - супер!

224.12.11, 03:13Відповідь на 1 від Танк_

Також пам'ятаю - супер!Був тоді в 4 секторі, верхній ярус, навпроти карного майданчика *на Бесарабку*. І ВСІ ТРИ голи в другому таймі як перед очима. Коли Ребров забив на 86-ій - це було щось !!! А після матчу в радіусі 1-2 кілометрів від стадіону Міліція так ще ніколи масово не закривала на це очі. Ми зі знайомими в барі по 50 - і все. А народ видав план на місяць вперед

324.12.11, 03:25Відповідь на 2 від Росомон

424.12.11, 07:44

524.12.11, 08:47

анонім

624.12.11, 10:41

Не зміг тоді поїхати до Києва, тому дивився з корешомп о телику. Після першого тайму настрій був кепський, але самі себе переконували, що Динамо ще може все виправити. Ну а другий тайм це казка. Голи Леоненка, паси Ковальця. Коли виходив Ребров, кореш запитав -- а це хто такий? Кажу -- цей молодий виходе аби забити. І він таки забив! Ото у нас радості було! Після третього голу височили на балкон -- так усе місто ревіло!

724.12.11, 11:10

824.12.11, 20:42Відповідь на 6 від анонім

... Після третього голу височили на балкон -- так усе місто ревіло!... А що ви робили на балконі ?

анонім

924.12.11, 20:46Відповідь на 8 від Росомон

Футбол дивилися по телику. Квартира на 7-му поверсі. Коли кияни 3-ій гол забили кажу корешу -- гайда на балкон. Вискочили і слухаємо як по всьому місту народ радіє -- такий галас стояв.

1024.12.11, 21:42Відповідь на 3 від Танк_

А ми й на стадіоні ні в чому собі не відказували В мене супермеда проносу є, але зараз не беру. По-перше, хист не той, а по-друге - пронести то я пронесу, але ж доведеться потім ну дуже ховатись.Ти ж казав. що футбол зараз не дивишся Чи то лише по телевізору ?