muxa-xa-xa

предыдущий
следующий

Снято нами

Ролики по теме

больше роликов
хочу сюда!
 

Marina

37 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 35-50 лет

Намедни проник в помещение школы, где издавал радостный лай из-за большого скопления детей, коих безмерно любит. Был изгнан с позором техработником школы под радостные крики первоклассников. Выражал намерения вернуться.

Комментарии

19.09.15, 19:49

Он при этом ещё и дурно пах.

  29.09.15, 20:13Ответ на 1 от muxa-xa-xa

  Он при этом ещё и дурно пах.

   39.09.15, 20:53Ответ на 2 от Міс Марпл

   Он при этом ещё и дурно пах.Все знают чья это собака. Он радостно ко мне прибежал и всем видом показывал, что он меня хорошо знает.

    49.09.15, 21:04Ответ на 3 от muxa-xa-xa

    Он при этом ещё и дурно пах.Все знают чья это собака. Он радостно ко мне прибежал и всем видом показывал, что он меня хорошо знает. а ти гордо сказала, що твій!

     59.09.15, 21:41Ответ на 4 от Міс Марпл

     Он при этом ещё и дурно пах.Все знают чья это собака. Он радостно ко мне прибежал и всем видом показывал, что он меня хорошо знает. а ти гордо сказала, що твій!Я гордо промовчала. Він вже знову кудись дременув. Мовчки поніс покарання і побіг на тусу в парк, прибіжить і почне в двері лупити. Я вже не знаю хто кого завів. Він живе як циган, я спочатку ночі не спала... шукала, а тепер знаю що нагуляється і прийде. Знайшов гад як тікати і вже фіг ти його переробиш.

      69.09.15, 21:43Ответ на 4 от Міс Марпл

      У нас з сусідами кований забор з дюрками, а у сусідів ворота на пульті. Він гад вже знає, якщо починають ворота скрипіти, то можна валити на волю.

       79.09.15, 21:55Ответ на 5 от muxa-xa-xa

       Он при этом ещё и дурно пах.Все знают чья это собака. Он радостно ко мне прибежал и всем видом показывал, что он меня хорошо знает. а ти гордо сказала, що твій!Я гордо промовчала. Він вже знову кудись дременув. Мовчки поніс покарання і побіг на тусу в парк, прибіжить і почне в двері лупити. Я вже не знаю хто кого завів. Він живе як циган, я спочатку ночі не спала... шукала, а тепер знаю що нагуляється і прийде. Знайшов гад як тікати і вже фіг ти його переробиш. то ви ж на зиму забираєте у квартиру?

        89.09.15, 21:57Ответ на 6 от muxa-xa-xa

        У нас з сусідами кований забор з дюрками, а у сусідів ворота на пульті. Він гад вже знає, якщо починають ворота скрипіти, то можна валити на волю. всі щенята навкруги на нього схожі?

         99.09.15, 22:10Ответ на 7 от Міс Марпл

         то ви ж на зиму забираєте у квартиру?Звісно. У нього є місце у батареї. Це він останнім часом розпсячився і довелося садити іноді на цепок. Але це виглядає приблизно так: він приходить з винуватими очима, я його саджаю на цепок, він висипається пару годин в будці, я його відпускаю... він ще може пару годин побігати у дворі, але на вечір намагається злиняти у парк... там він знана персона. Там він дає лапу і клянчить смаколики . Мені вже пару свідків цієї вистави розповідали. Дома він теж нормально їсть, але дома він просто друг, а в парку майже зірка.

          109.09.15, 22:11Ответ на 8 от Міс Марпл

          У нас з сусідами кований забор з дюрками, а у сусідів ворота на пульті. Він гад вже знає, якщо починають ворота скрипіти, то можна валити на волю. всі щенята навкруги на нього схожі?Поки не було.

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая