Група «ЗА друзів ОУН+УПА+УНРуху УГВР»

Інші канали

Усе відео в теці «ТАК! ЕNЕЇDА»

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Авторська фотоінтерпретація "Енеїди" І.Котляревського через призму подій на Майдані

Канали: хорошее, ГАЛИЧ КНЯГИНИ Франківськ Ста, ЗА СИНЬОЖОВТИЙ Прапор УКРАІНИ, ЗА друзів ОУН+УПА+УНРуху УГВР, Український канал

Коментарі

12.08.11, 20:22

Щось я затужив за Майданом!!!

    22.08.11, 20:54Відповідь на 1 від Oleksander

    Я теж. Тривалість конурсного відео обмежена 5 хвилинами.

      32.08.11, 21:02Відповідь на 2 від uraha

      не біда

        42.08.11, 21:02

        Олександр! Идея - супер! Воплощение идеи - супер! Видно, что выстрадано, не один раз переделано. Фоторяд с текстом 100% попадание. Может я бы добавила марш сичевых стрельцов о красной калине, там, где фото людей на Майдане. есть такие. Это усилило бы патриотической настрой. Но это. так, мвсли. У Вас все отлично. Предлагаю Вам участвовать в конкурсе, который проводится на народ i.ua. Я бы поставила 10+.
        Я так поняла. что Вы делали ролик как гимн помаранчевой революции и тем людям, которые вышли на Майдан? Но восприятие ролика двоякое. Мне кажется, что , появись он в 2005-2007. оценка была бы однозначной. Но, зная, как развивались события дальше, так уже не получается. Ющенко уже не воспринрмается как Эней, так же как и Тимошенко - Венера.

          52.08.11, 21:13

          Лимит доверия даже у многих приверженцев к ним исчерпан их борьбой за власть и не решительностью Ющенка. Не получилось из него нац. героя Энея. До тех пор пока не появился Турн - Янукович, я думала это критика( хотя это не точное слово, если вспомню. напишу) этих лидеров. знаете, когда нам жаль, что наши надежды не оправдались. А Турн получился наоборот. таким могучим. Может быть именно усилить значение можно было музыкой. тоесть, Саша, мне, кажется, если у Вас есть еще какие-то интересные задумки - не затягивайте время. Мы ведь оцениваем уже с нового нашего времени те или иные события. Саша, я думаю, что Вы не обидетесь за мои слова.
          Вы молодец! Большой талантище. Мне бы этот фильм да в 11 класс на урок по теме События Помаранчевой революции. Как-то можно было бы это осуществить? А?

            62.08.11, 21:15

            Может можно на эмейл скинуть? Буду благодарна и с меня конфетка!!!
            Саша! Мне понравилось!

              72.08.11, 21:37Відповідь на 4 від любомчик

              спасибі за оцінку! якщо чесно, то цей фотопроект був складений мною за два дні ще у грудні 2004-го. у мене тоді був інший задум і я шукав в "Енеїді" правильність написання рядка "Любов к отчизні, де героїть...". поки його знайшов, то я вже знав, що буду робити далі. зробив все на одному диханні. як оце й "озвучив" його протягом 31.07 і 1.08.
              я цей проект жодного разу не переробляв, але при озвученні забрав деякі важливі, на мій погляд, висловлювання про "Енеїду" напочатку і наприкінці ( http://vashkiv-best.mylivepage.ru/image/475_%D0%A2%D0%90%D0%9A !_%D0%95N%D0%95%D0%87%D0%94%D0%90).

                82.08.11, 21:47Відповідь на 5 від любомчик

                надішліть мені свою поштову адресу (традиційну) і я перешлю Вам диск з усім, що у мене готове ([email protected]).
                а про політику і політиків говорити не хочеться. я навіть телевізор не дивлюся.
                щодо 2004-го, то хотілось вірити у краще. проте я давав собі звіт щодо ющенка: бути при владі і не бути заплямованим нею неможливо. для мене тоді було важливіше, аби Україна не зганьбилася перед світом кримінальним президентом.
                але, не знаю чи це розглядається у філософії, але стається у житті те, чого дійсно дуже-дуже прагнеш, або ж навпаки. так і є. на жаль

                  92.08.11, 21:57Відповідь на 8 від Oleksander

                  Любомская Наталия Владимировна
                  переулок Днепровский, 6,
                  Днепропетровск
                  49100
                  Буду благодарна и признательна. Мне понравились Ваши работы. У меня есть проэкты по этике, философыии , истории, првам человека. Саша, а у Вас есть что-нибудь по движению ОУН и движении сопротивления в годы войны 1939-1945. Большие проблемы, у нас в основном только по коммунистическому, сложно работать, чтобы была объективная оценка. Вам легче . Рассказать-то можно, но вот показать. увы нечего.
                  Да я тоже новости практически не смотр. Хотя я не поддерживала Майдан, была в противоположном лагере. Но сейчас такое разочарование в своем выборе. Но тогда был осознанный выбор, да еще лишь бы не Юля. Но что сделано, то сделано. Негативный опыт тоже опыт. А в философии эти вопросы рассматриваются.

                    102.08.11, 22:02Відповідь на 6 від любомчик

                    на е-пошту "не влізе".
                    надішліть, будь ласка, мені свою поштову адресу (традиційну) і я завтра ж перешлю Вам диск з усім, що у мене готове ([email protected]).
                    для Вас це буде абсолютно безкоштовно (це одне з правил Майдану).
                    ні про який сир і мишоловку тут не йдеться.
                    до речі, завдяки своїй "Енеїді" я десь 5 років тому епістолярно познайомився з Галиною Хоткевич (донька Гната Хоткевича). Вона жила у Франції, але розшукала мене тут на Україні. Як результат, маю від неї 3 листи. в першому з них описана її "Енеїда". у лист також було вкладено листочок омели. той самий оберіг ("золота гілка", з яким Еней ішов у пекло.
                    на сьогодні пані Галини уже немає у нашім світі. Нехай з Богом спочиває.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      16
                      попередня
                      наступна