Ружа

предыдущий
следующий

Мульти

хочу сюда!
 

Тетяна

38 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 30-48 лет

Приємно усвідомлювати, що у кінокомпанії Уолта Діснея з’явився достойний конкурент Dreamworks SKG. (До речі, одним із співвласників кінокомпанії є Стівен Спілберг). Мультиплікаційні продукти іншого монстра Warner Brothers бувають достатньо цікавими і зробленими у кращих традиціях, але не достатньо досконалими, а відтак і вдалими у комерційному плані. Якщо порівнювати одні з останніх робіт Діснея – “Новий кайф імператора”(достатньо оригінальний, але чомусь не оцінений), “Атлантіс. Втрачена імперія” та Dreamworks – “Дорога на Ель Дорадо”, “Шрек” – то в першу чергу вражає комерційна прірва, яка розділила мультфільми в принципі однакових глядацьких сегментів. Докладно зупинюсь на анімаційній стрічці “Шрек”.

З 1995 року, коли Дісней випустив в прокат “Іграшкову історію” (не пригадую раніше іншого повністю компьютерно-модельованого повнометражного фільму) пройшло довгих шість років. Комп’ютерна анімація розвинулась до небачених висот підбурювана тактовими частотами, терабайтними носіями, а отже і падінням вартості відтворення і так недешевих 3D сцен. І як не дивно проект “Шрек” (саме проект, бо успіх мультфільму породить іграшки, одяг, сік вели, серіали, etc), який переплюнув по касі всі блокбастери цього року “Перл Харбор”, “Ганнібал”, “Швидкий і нестримний” (Fast and furious), (переплюне принаймні по зборам в США) “Юрасик парк 3”. Є надія, що першість “Шрека” переб’є фантастична і довгоочікувана “Планета мавп”.

“Шрек”(огр як з WarCraft, або простіше – людожер із чистою совістю і людяною душею): все нібито за стандартною схемою: озвучення зірок (Майк Мейерс (Остін Пауерс), Едді Мерфі, Камерон Діаз), наявність комічних персонажів (Шрек сам по собі, та Цап, що розмовляє), чітке розмежування поганого і хорошого, поганих і хороших, дотримання принципу – “кожній тварі – по парі”, неодмінна хеппі-ендивість. Фабула – фентезійне тісто з елементами готики у купі із персонажами різних казок, що виглядає як комп’ютерний quest (чекайте появи гри (судячи з усього на XBox)). Закінчення - метаморфована “Красуня і чудовисько” із перевтіленням навпаки. Знову ж таки, зараз Дісней (компанія) працює на рімейком (скоріше дорімейком) мультфільму “Красуня і чудовисько”. Багато із задуманого та створеного ще у 1991 році стає можливим здійснити зараз. Хоча “КіЧ”, на мій погляд, сам по собі “шедевр”, а шедевр доробок не потребує, ну а гроші – є гроші...

Творці фільму не могли обминути глядацький фанатизм від бойових мистецтв з уповільненням, паузами та рухом камери в 3D проекції (а-ля “Матриця”). Дуже вдало підібраний саундтрек, зокрема дві композиції альтернативно-попсової “Smash Mouth”.
Vitaly Zhyvyi

Комментарии

Гость: SAXAR-OK

16.12.09, 23:25

  27.12.09, 04:44

   310.12.09, 20:59Ответ на 1 от Гость: SAXAR-OK

   весело и задорно!

    410.12.09, 21:00Ответ на 2 от K-ATRIN

     527.05.10, 23:22

     гарно співають!

      66.09.10, 17:07


      да в таком исполнении Шрека еще можно смотреть