Суб'єкт у сфері онлайн-медіа
Назва онлайн-медіа – «i.ua»
Адреса: 04050, місто Київ, вул. Мельникова, буд. 12
E-mail: [email protected]
Телефон: 044-205-43-00
Ідентифікатор медіа – R40-06580
Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.
Коментарі
SFM
119.11.21, 12:55
кому що .... мені б і китаянки вистачило. а техніка ... то всього лише техніка
_FeniX_
219.11.21, 16:08Відповідь на 1 від SFM
Зачем она тебе? Ещё одну кормить и одевать?


Лучше компьютер
SFM
319.11.21, 16:15Відповідь на 2 від _FeniX_
ну якщо хоч б мінімалку буде сама заробляти - то буде чудово
якщо і жрать готує - взагалі скарб
комп'ютер - то інструмент, або засіб зв'язку. в мене відносно непоганий, проте грати не граю ..... а з китаянкою пограти - цікавіше
bobakot
420.11.21, 16:46
Какие-то непонятные инопланетные технологии. Нафиг они надо, на выращивание картошки они никак не повлияют. А вот китаянку я бы запряг. Пока еще не решил в кудой, ибо нет китаянки.
Добрый волк
51.12.21, 17:29
Не потрібен мені ні комп, ні китаянка. Хочу GELEN WAGEN і українку