ИСТОРИЯ ИНТЕРЕСНАЯ

хочу сюда!
 

Svitlana

41 год, лев, познакомится с парнем в возрасте 33-50 лет

Это реальная история о человеке, который реально жил и боролся за чистоту веры!
Но она "искусственно состарена" более чем на 1000 лет!
КТО и ЗАЧЕМ это сделал?? - смотрите - узнавайте - и ДУМАЙТЕ!
*** СКАЧАТЬ ЛЮБОЕ ВИДЕО - поможет "Internet Download Manager"

Комментарии

12.06.11, 09:00

Безумовно-прочитавши біблію- знаходиш багато протиріч й, розібратись в писанні потребує надзвичайних зусиль.Тільки прочитавши критиків біблії (А.Азімова,З.Касідовського) мені вдалося прийняти рішення й відійти від релігії ,яка мене на кілька років вирвала з життя.На сьогоднішній день я можу з упевненістю сказати -ЩО Я АТЕЇСТ ,яким не був раніше- до вивчення цієї теми.Але дійсно "Каждый выбирает для себя..."Богдану дякую за цікаву "інфу",а до речі автор віруючий???

  22.06.11, 09:47

  Людство повинно зрозуміти - до якої брехні привчили світ жидівські посіпаки! І повинні вернутися до природної віри, до Рідної віри!

   32.06.11, 11:11Ответ на 1 от StasSV

   На сьогоднішній день я можу з упевненістю сказати -ЩО Я АТЕЇСТ Глянь - интересная статья! http://www.pravoslavieto.com/docs/ru/ateizmne_bezbozhie.htm
   Понимаешь, какое дело... у "избравших дьявола" есть дьявольски-эффективнейшие рецепты на ВСЕ случаи жизни:
   - ищешь Бога В СЕБЕ (как заповедовал Исус)? - на тебе иудохристиянство = и БОЙСЯ, становись рабом! http://poiskpravdy.com/glaz/
   - принимаешь "обезьянью эволюцию" - на тебе АТЕИЗМ!
   НО ТОЛЬКО НЕ ОТВЛЕКАЙСЯ _ОТ НАС_ - И НЕ ВОЗРОЖДАЙ ЗНАНИЙ СВОИХ ПРЕДКОВ!!!
   автор віруючий?Я скорее ЗНАЮЩИЙ
   А точнее - то "Начинающий Осознавать" - по-другому ЭТО звучит как "Свідомий", только вот обзывающие НЕ РАЗУМЕЮТ СМЫСЛА этого слова!
   Всевышний, Творец = ЕСТЬ!
   Но Он - НЕ Иегова!!!

    42.06.11, 11:12Ответ на 1 от StasSV

    И кусочек из статьи об АТЕИЗМЕ:
    Сегодняшний атеизм – преступен в своей основе.
    Преступен еще с тех древних времен, когда иудеи (в лице своего царя Ирода), пытались убить Христа-младенца. Еще с тех пор они усердно «искали убить Христа» и в конце концов - распяли его под руководством тогдашнего иудейского первосвященника Каиафы, несмотря на троекратную попытку Понтия Пилата уладить дело миром.
    ХРИСТОУБИЙЦАМИ надо считать НЕ римлян, как внушают нам Папы Римские - а ТОЛЬКО ИУДЕЕВ, которые исступленно кричали в тот роковой момент: «Распни Его, распни! Пусть кровь Его будет на нас и на наших детях!».
    *** Откуда же такое неприятие Христа иудеями?
    Иудеи хотели Христа ЗЕМНОГО, который выполнял бы их низменные похоти – а Христос ПРОКЛЯЛ ИХ ОБРАЗ ЖИЗНИ:
    "Отец ВАШ = ДЬЯВОЛ!" - помнишь?

     52.06.11, 11:15Ответ на 2 от Саничок

     Людство повинно зрозуміти - до якої брехні привчили світ жидівські посіпаки! І повинні вернутися до природної віри, до Рідної віри!Где-то так! - см. мои комменты-3 -4

      62.06.11, 12:23Ответ на 5 от Богдан Ляшко

      Подививсь! Також десь так!

       72.06.11, 12:25

       Богдан !То не принципово Їгова Він чи Саваоф чи Творець -ще там як його жиди називали...Я не зовсім задоволений відповідю ...й до поняття атеїст в мене неоднозначне ставлення,але я без лицемірства кажу -Я НЕ ВІРЮ в Бога (ч-з повагу до прийнятих норм пишу з вел .букви)...
       Сина вже з 2-го класу зомбують в школі -Бог на небі...Бог все..А він прийшов зі школи й запитує мене: -А де Богиня?-А хто створив Бога? (Хто дав право грузити дитячий розум???)(примітивна освіта -виховує підростаюче стадо...)Ці питання хочу переадресувати віруючим.

        82.06.11, 12:33Ответ на 2 от Саничок

        Людство повинно зрозуміти - до якої брехні привчили світ жидівські посіпаки! І повинні вернутися до природної віри, до Рідної віри!Прощо мова???

         92.06.11, 12:56Ответ на 8 от StasSV

         Людство повинно зрозуміти - до якої брехні привчили світ жидівські посіпаки! І повинні вернутися до природної віри, до Рідної віри!Прощо мова??? Я не фанатично віруюча людина! Але і не атеїст! Я вчитель фізики і радіолюбитель! І знаю точно ( пробував) якщо в ящик насипати кучу радіодеталей і довго трусити - телевізора все одно не вийде! А людина і інші живі істоти значно складніші, ніж телеящик! Тому Творець існує! Але язичество, як жиди називають Рідну віру, значно об"єктивніші у світоглядному віровченні, ніж ті, що вірять в Ієгову (Яхве, Саваофа)! А Біблія замість того, щоб давати відповіді - навпаки породжує ще більше запитань!

          102.06.11, 14:53

          Дякую!

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая