Переможці "Євробачення 2011" Ел та Ніккі нині подорожують Європою. Вони виступають, дають чисельні інтерв’ю, знімають у десятках тв-передач та запрошують усіх 2012 у травні до себе у Азербайджан, адже за правилами країна-переможець має проводити в себе чергове "Євробачення".
Канали: Телебачення
Коментарі