За участю прем’єр-міністра України Миколи Азарова у місті відкрили транспортні розв'язки біля станції метро "Дніпро", на перетині проспекту Науки і Столичного шосе, а також автомобільний рух з лівого на правий берег через Дарницький міст.
Канали: Телебачення
Коментарі