Характерники

хочу сюда!
 

Оксана

48 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 44-52 лет

Нажаль, українці Кубані та Ростова забули вже, хто вони є та звідки їх корені.
Козаки кубанськи розкрили таємниці характерників для комуняк та навчають майстерності характерників спецназівців руських.
Самі козаки звуть себе руськими - все забули за пару століть, все. Руськи постаралися винищити козацьку пам'ять та викривити історію.
Як би там не було: козацьке мистецтво на демонстрації: дивимось відеоролик.

Комментарии

Гость: X ninja

12.06.09, 21:56

))))))а где там говорится что это козацкое мастерство?))))))
кстате боевой гопак не древнее боевое искусство, было разработанов в 80 годах

  22.06.09, 22:14Ответ на 1 от Гость: X ninja

  ))))))а где там говорится что это козацкое мастерство?))))))
  кстате боевой гопак не древнее боевое искусство, было разработанов в 80 годах
  Розкажи ці казки кому інде іншому, такі ж лохи, як ти репетують, що козаки з'явилися у 16 ст., а історія слав'ян почалась з Київської Русі.
  Хай брешуть москалі з жидами, їх брехлива історія нам, українцям, до одного місця, а ні віди нашої слав'янської, а ні історії нашої української не зречемося й нікому попирати не дозволимо.

  Історія наших пращурів слав'ян йде з давних давен, наша мова вилискує сяйвом збережених слів наших пращурів, наше козацтво налічує тисячоліття і ніхто в нас цього не забере.

   32.06.09, 22:33

   На відео показано саме козацька майстерність, інструктор з кубанських козаків, інакше він би просто не володів цим бойовим мистецтвом.

   Доречі, кубанські козаки зрадили заповітам пращурів, видали москалям секрети козацького бою, руські з радісттю перейняли усі навички ті та виховують на них свій спецназ а козацьке бойове мистецтво тепер гордо називають "руським рукопашним боєм", жалюгідні.

   Як він може бути руським, коли козаки - не руські?
   http://video.i.ua/user/449890/22403/109906/

    Гость: X ninja

    43.06.09, 14:14

    шо ты лепиш?)))) на видео человек показэывает как оборонятся против вооружонного нападения, причем тут вообще козаки?)) или ты хочешь сказать что эти приемы против автомата заимствованы у козаков?

     53.06.09, 23:09Ответ на 4 от Гость: X ninja

     шо ты лепиш?)))) на видео человек показэывает как оборонятся против вооружонного нападения, причем тут вообще козаки?)) или ты хочешь сказать что эти приемы против автомата заимствованы у козаков?Звичайно, козак - це воїн українець, вони завжди розвивали своє бойове мистецтво згідно з часом, тож усі ці прийоми та енергоприйоми - розробки козаків.
     Увесь руський спецназ, навіть за часів царів, та й зараз, побудований кубанськими козаками.
     А ти цього не знав? То може час відкрити очі й подивитися на світ, як він є, а не як тобі здається?

      Гость: X ninja

      64.06.09, 00:10

      я думаю если б ты прочитал то что написал то сам бы себе не поверил

       74.06.09, 00:27Ответ на 6 от Гость: X ninja

       я думаю если б ты прочитал то что написал то сам бы себе не поверилНу да, краще тобі вірити, що казаки лише з шаблею та косою вміють воювати.

        84.06.09, 00:55Ответ на 6 от Гость: X ninja

        І взагалі, що я тобі тут повинен доводити? В тебе що, розуму немає? Руки крюки? Бери й шукай інфо про те, хто був у різних спец загінах царської Росії, а потім і комуняцької та й зараз є у нинішній РФ, хто інструктує вояк руських. Бери й шукай, от тоді ти не будешь писати оце своє неосвічене "ти що, та ну....."

         Гость: X ninja

         94.06.09, 07:43

         почитал, никаких достоверных источников незаметил. наоборот руские казаки гонят на украинских и ничего общего не имеют, а привычка подмазыватся под чужой успех - это совсем нехорошо.
         я уважаю козков как отличных воинов и поводом гордится Украиной, но это ж жалко , верить в любую сказку которых полно в интернете, не находишь?

          Гость: taurus_ua

          104.06.09, 12:20

          !

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая